KINGA MIROSŁAW-SZYDŁOWSKA
 
Jestem psychologiem i psychotraumatologiem. Pracuję poznawczo-behawioralnie, a także specjalizuję się w terapii EMDR (Eye Movement Desensitizatioin and Reprocessing), która od 2013r. jest rekomendowana przez Światową Organizację Zdrowia jako jedna z dwóch metod przynoszących najlepsze efekty w pracy z osobami, które doświadczyły traumy.
 
Nieustannie podnoszę własne umiejętności i kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych seminariach i szkoleniach. Dążę do tego, aby moja praca przynosiła jak najlepsze efekty, dlatego też wybrałam jako kolejny etap kształcenia - nurt poznawczo-behawioralny psychoterapii.
 
Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywałam w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie oraz w trakcie współpracy z Fundacją Żółty Latawiec z Siedlec oraz Fundacją Szarik z Warszawy. Aktualnie prowadzę własny gabinet oraz współpracuję z Fundacją F43, która zajmuje się szeroko pojętą działalnością na rzecz osób narażonych na zespół stresu pourazowego (PTSD) oraz inne konsekwencje psychologiczne silnego czy traumatycznego stresu.

Jestem członkiem:

  • Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR
  • Polskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym
  • Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawcznej i Behawioralnej


JAK PRACUJĘ:

 

  • PEWNOŚĆ - każdego traktuję indywidualnie i dołożę wszelkich starań, aby jak najlepiej pomóc i Tobie.
  • PROFESJONALIZM - w trosce o jak najlepszą jakość świadczonych przeze mnie usług, swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Zawodu Psychologa.
  • DYSKRECJA - na wizytach dotykamy Twoich osobistych problemów, dlatego dyskrecja jest podstawą współpracy. Twoja tożsamość oraz inne informacje, którymi się ze mną dzielisz w gabinecie, są objęte ścisłą tajemnicą.
  • KOMFORT - wizyty umawiane są na konkretną godzinę, tak, abyś nie spotykał/a się z innymi osobami, korzystającymi z moich usług.
  • W pracy ze mną znajdziesz uważność, zrozumienie i pomoc, a także akceptację Twoich wyborów i decyzji oraz szacunek dla Twoich emocji i przekonań.